Składy budowlane – doskonałe miejsce na zakup wszystkich niezbędnych materiałów

Składy budowlane – doskonałe miejsce na zakup wszystkich niezbędnych materiałów

Inwestycja związana z budową domu, obiektów użyteczności publicznej czy przedsiębiorstw wymaga właściwego przygotowania. Oprócz doboru właściwego wykonawcy, niebagatelne znacznie odgrywa także wybór najwyżej jakości, dobrze dopasowanych materiałów budowlanych. Składy budowlane to miejsca, które potrafią oszczędzić nam wiele środków finansowych oraz cenny czas- w jednym miejscu, w atrakcyjnych cenach, jesteśmy w stanie nabyć wszelkie niezbędne materiały. Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Krótka charakterystyka składów budowlanych

Betor składy budowlane to sieć, która posiada aż trzy swoje oddziały na terenie naszego kraju (Toruń, Bydgoszcz i Grudziądz). Skład budowlany Toruń zlokalizowany przy ulicy Morwowej 6, był pierwszą filią, w której rozpoczęto działalność, która polegała na produkcji betonu towarowego oraz drobnych półfabrykatów. W związku z dobrą passą i prężnym rozwojem marka Betor wprowadziła także do swoich usług handel materiałami budowlanymi. Takie rozwiązanie sprawiło, że od wielu, długich lat, firma cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona użytkowników. Składy budowlane to miejsca, w którym zakupy może zrobić każdy z nas, bez względu na to, czy jesteśmy klientami prywatnymi, czy firmami budowlanymi.

Dojazd do składów budowlanych w Toruniu (sprawdź poniżej)

Szeroka różnorodność wyboru w składach budowlanych 

Skład budowlany Bydgoszcz, który mieści się przy ulicy Toruńskiej 276, oferuje dla swoich klientów szeroki zakres materiałów budowlanych, dzięki którym będziemy w stanie wykonać założone prace budowlane.

Dojazd do filii w Bydgoszczy (mapa poniżej)

Do naszej dyspozycji oddano ponad dziesięć tysięcy różnorodnych produktów, co sprawia, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Co więcej, by ułatwić wybór i sprawić, że będzie on doskonale dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji, skład budowlany Grudziądz przy ulicy Szosa Toruńska 37a, jak również inne filie marki Betor na terenie naszego kraju, dysponują wykwalifikowanym, doświadczonym personelem, którego zadaniem jest profesjonalne doradztwo oraz czuwanie nad pomyślnym przebiegiem zakupów.

Poniżej mapa z dojazdem do filii w Grudziądzu

W składach budowlanych odnaleźć możemy m.in. takie produkty jak:

 • bloczki,
 • cement,
 • fugi,
 • grunty,
 • tynki,
 • wełny mineralne,
 • płyty OSB,
 • przemysłowe środki czyszczące,
 • kleje,
 • impregnaty,
 • oraz wiele, wiele innych.

Tak szeroki zakres materiałów budowlanych oferowanych w składach budowlanych pozwala na zakup wszystkich niezbędnych elementów do wykonania założonej inwestycji. Odwiedź doskonale wyposażone miejsce z materiałami niezbędnymi do wykonania założonych inwestycji i ciesz się z uzyskanych efektów przez długi czas.