Filtry wodne – rozwiązanie na miarę XXI wieku!

Filtry wodne – rozwiązanie na miarę XXI wieku!

Już dziś sięgnij po filtry wodne, zadaj nie tylko o siebie, ale i o najbliższych! Dlaczego warto? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Filtry przepływowe – dlaczego warto? Filtr do wody pod zlew to najskuteczniejszy sposób na podwyższenie jakości wody bezpośrednio w punkcie jej poboru.

W zależności od potrzeb i preferencji wybrany filtr zadba nie tylko o smak oraz zapach wody, ale i odpowiednio ją wzbogaci. To rozwiązanie, które pozwoli ci zaoszczędzić (obniżysz koszt za litr wody do dosłownie kilku groszy), zadbać o planetę (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań). Na rynku znajdziesz różne filtr przepływowe, możesz wybrać jeden lub skorzystać z całego zestawu. Dlaczego warto skorzystać z drugiej opcji? Zestaw 4 filtrów pod zlew kompleksowo oczyści wodę kranową, ale również (dowiedz się, w jaki sposób pomoże ci każdy z filtrów. Filtr do wody przepływowy – rodzaje:
– filtr węglowy skutecznie usunie nieprzyjemny zabarwienie oraz zapach i smak chloru z wody kranowej. Filtr do wody pod zlew zawiera wysoce aktywny, naturalny węgiel, który powstaje z łupin orzecha kokosowego.
– filtr z żywicą jonowymienną doskonale zmiękczy wodę, usuwając jony magnezu i wapnia. W czym ci to może pomóc? Twarda woda powoduje powstanie kamienia kotłowego w sprzętach AGD (grzejniki pralek, czajniki elektryczne, zmywarki.
– filtr polipropylenowy oczyści wodę w sposób mechaniczny. Usunie wszelkie zanieczyszczenia, które wpływają na właściwości organoleptyczne wody. Podczas procesu filtracji następuje osadzanie cząsteczek na powierzchni filtra, co obniża przepustowość filtr, tym samym zwiększając efekt filtracji.
– filtr azotanowy doskonale sprawdzi się w domkach jednorodzinnych z własnym ujęciem wody. Filtruje azotany, które mogą się dostać do wody z nieszczelnych szamb i okolicznych pól.

Filtry wodne – rozwiązanie na miarę XXI wieku!

Filtry wodne – korzyści:

– prosta, funkcjonalna i solidna konstrukcja
– perfekcyjna zdolność filtracji
– duża wydajność filtrowania (nawet do 15 l wody kranowej na minutę)

Jak widzisz filtry wodne to nie tylko szerokie spektrum możliwości, ale i rozwiązanie, które zmieni twój dzień. Filtrowana woda na wyciągnięcie ręki? Już dziś sięgnij po filtr do wody przepływowy!

Zainteresowany? Filtry wodne (ale nie tylko) znajdziesz na stronie https://dafi.pl. Zainwestuj w przyszłość i poznaj nowe możliwości!