Regionalne potrawy na pomorzu.

Regionalne potrawy na pomorzu.

Wielu turystów lubi wypoczywać nad morzem, gdzie znajdziemy nie tylko piękne i czyste plaże, ale również wiele innych atrakcji, możliwości aktywnego wypoczynku, uprawiania sportów.

W popularnych miejscowościach turystycznych nad morzem znajdziemy także wiele rodzajów zakwaterowania w różnych przedziałach cenowych, w zależności od tego, czy chcemy mieć noclegi w domkach, luksusowych apartamentach, w hotelu czy w pensjonacie.

Regionalne potrawy na pomorzu.

Spróbuj dań regionalnych i ze świeżych ryb w restauracji w Niechorzu

Nad morze warto pojechać z całą rodziną lub grupą przyjaciół, z pewnością nie zabraknie atrakcji dla osób w każdym wieku. Wiele osób woli pojechać nad morze latem, aby cieszyć się słońcem, plażowaniem i pływaniem w ciepłej morskiej wodzie. Turyści, którzy chcą uniknąć zatłoczonych plaż i upałów, chętnie wybierają się nad polskie morze jesienią, kiedy sezon turystyczny się kończy, a ceny w pensjonatach i restauracjach są niższe.

Możemy również wybierać mniejsze nadmorskie miejscowości, kiedy chcemy mieć blisko do plaży, ale uniknąć na wakacjach tłumów. Niechorze to mała miejscowość malowniczo położona nad samym Morzem Bałtyckim, na Półwyspie Rewalskim. Znajdziemy tu przytulny pensjonat z wygodnymi pokojami dla gości oraz restauracją Tawerna pod Wodnikiem, która serwuje smaczne dania lokalne, ze świeżo złowionych ryb, pyszne potrawy regionalne, jak również kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. W menu znajdziemy potrawy, które przypadną do gustu zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom.

Nadmorskie miejscowości to oczywiście restauracje, w których możemy spróbować potraw ze świeżo złowionych ryb, znajdziemy w nich również dania regionalne, jak również z kuchni włoskiej. Bogate menu, gdzie możemy spróbować pysznych potraw z wieloma gatunkami ryb, posiada restauracja niechorze, w której znajdziemy również pizzę, makarony, sałatki, zupy, desery, napoje zimne i gorące oraz dania dla dzieci. Z pewnością po całym dniu atrakcji na plaży i zwiedzania okolic pyszne jedzenie pozwoli nam nabrać sił do dalszych przygód.