Najtańsze sushi na dowóz w Krakowie – TOP 5 firm

Najtańsze sushi na dowóz w Krakowie – TOP 5 firm

Jeszcze kilka lat temu mieszkańcy Krakowa nie mieli dużego wyboru, jeśli chodzi o możliwość zakupu dobrej jakości sushi. Dziś sytuacja diametralnie się zmieniła, a na mapie miasta pojawiło się wiele lokali, serwujących to wyjątkowe danie azjatyckiej kuchni. Jeśli zastanawiasz się, gdzie dostaniesz najtańsze sushi na dowóz w Krakowie, koniecznie zapoznaj się z naszym rankingiem – TOP 5 najlepszych ofert.

1. Sushi Friends Kraków

Sushi Friends, mieszące się pod adresem ul. Sebastiana Klonowica 26, 30-654 Kraków, to wyjątkowe miejsce na mapie miasta, które powstało z połączenia pasji do radosnego spędzania wolnego czasu i prawdziwej miłości do kuchni azjatyckiej w najlepszej odsłonie. Na stronie www.sushifriends.com.pl można zamówić online sushi na dowóz, korzystając z zamieszczonej tutaj oferty. A naprawdę jest w czym wybierać, gdyż Sushi Friends oferuje swoim klientom zarówno imprezowe zestawy sushi, jak i lunche na szybkie spotkanie ze znajomymi. Wszystko to w strefie dostaw, umożliwiającej tańszy dowóz w określonych dzielnicach miasta.

2. Yana Sushi

Yana Sushi to idealne miejsce dla miłośników potraw kuchni japońskiej. Tutaj doświadczenie miesza się z zamiłowaniem do dobrych smaków, a nieustanne poszukiwanie kulinarnych ciekawostek, przekłada się na bogatą ofertę, docenianą przez miłośników sushi. Warto podkreślić, że Yana Sushi oferuje niemalże każdą opcję tej wyjątkowej potrawy, np. sushi z marynowaną japońską rzodkiewką albo z gotowaną krewetką lub porem w tempurze. Dodatkowym atutem jest również błyskawiczna dostawa na terenie miasta, z której chętnie korzystają osoby, preferujące delektowanie się przysmakami kuchni azjatyckiej w zaciszu własnego domu.

3. sushiRO

SushiRo zajmuje się przygotowaniem dań sushi na zamówienie, kładąc jednocześnie spory nacisk na promowanie korzyści, płynących ze zdrowego odżywiania. Sushi przygotowywane jest tutaj ze świeżych warzyw i owoców oraz składników, poddanych wyłącznie minimalnej obróbce. Z bogatej oferty korzystają zarówno wegetarianie jak i weganie. W menu sushiRO znajdują się również zestawy imprezowe, ale także i oferta lunchowa, z której skorzystać można w domu i w pracy. Dla klientów wyznaczono strefy dostawy, które prześledzić można na stronie internetowej lokalu.

4. Ohayo Susi Kraków

Na wysoką jakość przygotowywanych w Ohayo SuShi Kraków potraw, pracują najlepsi kucharze i sushi masterzy, korzystając ze sprawdzonych receptur i produktów najwyższej jakości. Bogata oferta obejmuje aż kilkadziesiąt rodzajów sushi, wśród których szczególnym powodzeniem cieszą się zestawy Premium, zawierające takie przysmaki, jak np. futomaki z krewetkami, smażonymi na maśle czosnkowym czy nigiri z opalanym łososiem. Zamówienia na te wyjątkowe dania składać można zarówno telefonicznie, jak i online. Na stronie lokalu istnieje również możliwość sprawdzenia strefy dostaw, co warto zrobić, by poznać smak prawdziwych azjatyckich specjałów.

5. Point Sushi Kraków

Ta restauracja sushi powstała z miłości i pasji do kuchni azjatyckiej. Tworzą ją ludzie z niezwykle bogatym doświadczeniem kulinarnym, gromadzonym nie tylko w Polsce, ale również i poza granicami kraju. Susi Point specjalizuje się w autentycznym japońskim ramenie, umożliwiając swoim klientom kulinarną podróż do samego serca Tokio. W ofercie znaleźć można również sycące i treściowe lunche w koreańskim stylu. A wszystko to z dostawą do takich dzielnic miasta, jak np. Nowa Huta, Czyżny, Prądnik Czerwony i Biały czy Mistrzejowice.